Dla mediów

filmy

Restrukturyzacja, rozwój, innowacyjność to Grupa Kapitałowa Towarzystwa Finansowego Silesia Sp. z o.o. Budujemy kapitał polskich firm w górnictwie, metalurgii, budownictwie, przemyśle koksowniczy i energetyce, a także infrastrukturze i nieruchomościach. Zapraszamy do obejrzenia filmu o nas.

11-sto hektarowa nieruchomość Towarzystwa Finansowego Silesia zlokalizowana jest w biznesowym zagłębiu Warszawy – zaledwie 7 kilometrów od centrum miasta, w najbliższym sąsiedztwie znajdują się: Lotnisko Chopina, Służewiec Przemysłowy i Galeria Mokotów. Można tu wynająć powierzchnie biurowe i usługowe, a także przestrzenie magazynowe i techniczne. Zapraszamy do obejrzenia filmu o Nieruchomościach w Warszawie.

Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. jest jedną z najbardziej cenionych firm w przemyśle energetycznym w Europie. Jest także jednym z największych pracodawców w regionie świętokrzyskim i realizuje strategię Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, wspierając inicjatywy środowiskowe i samorządowe w zakresie rozwoju edukacyjnego, zasobów ludzkich.

Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze „Victoria” S.A. są wiodącym w Polsce i znaczącym w Europie producentem koksu odlewniczego oraz dominującym w kraju producentem koksu odlewniczego KĘSY IS o granulacji +100 mm. Spółka jest przedsiębiorstwem branży węglowo-koksowej, przemysłu tradycyjnego dla regionu, dzięki któremu powstało i rozwinęło się miasto, uzyskując znaczenie w skali nie tylko regionu ale i Europy

Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. od 1949 roku specjalizuje się w automatyzacji procesów technologicznych i centrów dyspozytorskich obiektów energetycznych i przemysłowych. Spółka prowadzi także działalność badawczo-rozwojową i wdrożeniową posiadając własne zaplecze naukowo-badawcze oraz laboratorium badawcze i wzorcujące. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego. Instytut prowadzi badania, analizy i wdrożenia specjalistycznych, innowacyjnych rozwiązań. Od 2018 roku IASE należy do grupy kapitałowej Towarzystwa Finansowego Silesia

Fabryka Elementów Złącznych FEZ S.A. jest renomowanym producentem elementów złącznych, dostarczającym wysokiej jakości elementy złączne dla klientów krajowych i zagranicznych. Wdrożony system zarządzania jakością , uzyskane certyfikaty i dopuszczenia , a także własny dział kontroli zapewniają jakość naszych produktów.

Z Fabryki Kotłów SEFAKO z Sędziszowa wyjechał złożony z czterech zestawów konwój z transportem do Rotterdamu. Fragment programu Megratransporty nagrany w Fabryce Kotłów Sefako

Embrayer 175 należący do Towarzystwa Finansowego Silesia to odrzutowiec średniego zasięgu, którym wygodnie podróżować może do 78 pasażerów.

Z pełnym zapasem paliwa samolot może latać na trasach do 3334 kilometrów. Prędkość przelotowa to 870 kilometrów na godzinę. Samolot dzierżawiony jest Polskim Liniom Lotniczym LOT.

 

Galeria

 
 
 

Do pobrania

pdf [770 kB]
pdf [83 kB]

Notki prasowe

Towarzystwo Finansowe Silesia

Towarzystwo Finansowe Silesia Sp. z o.o.
ul. Ligocka 103
40-568 Katowice
EuroCentrum, budynek 3
Tel.: +48 32 494 57 48
Fax: +48 32 494 57 56

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy
KRS: 0000002710
NIP: 629-21-70-627
REGON: 276849112
Kapitał zakładowy: PLN 1.739.283.500,00

AA
  • A
  • A+
  • A++